Tašky a batohy s potiskem s fotkami

Batoh střední

Praktický batoh s možností umístit na klopu jakoukoli svou oblíbenou fotografii nebo grafiku. Díky tomu můžete vždy kreativně vyjádřit svůj styl, či propagovat svou firmu.
od 400 Kč s DPH
Koupit

Batoh velký

Velký prostorný batoh s mnoha postranními kapsami. Na klopu lze natisknout libovolnou grafiku. Tímto batohem určitě potěšíte jakéhokoli nadšeného turistu.
od 410 Kč s DPH
Koupit

Dětský batoh

Malý batoh, který ocení zejména děti. A pokud na něm objeví třeba svůj oblíbený filmový motiv nebo fotografii milovaného mazlíčka, je radost zaručená. 
399 Kč s DPH
Koupit

Dětský batoh mini růžový

Malý batůžek dovolí i těm nejmenším už mít své věci stále při sobě. Skvěle se hodí, pokud si chtějí vaše děti vzít na výlet malou svačinku. Navíc mohou mít svou oblíbenou věc (nebo zvířátko) i na batohu. 
od 300 Kč s DPH
Koupit

Koženková taška přes rameno

Stylová koženková taška přes rameno. Vhodným motivem potěšíte zejména teenagery.
347 Kč s DPH
Koupit

Malá brašna přes rameno 18x21

Tato brašna je vhodná pro každodenní nošení ven nebo na turistiku. Vejdou se do ní potřebné věci a je praktická.
od 140 Kč s DPH
Koupit

Nákupní taška 40x40 cm tisk A4

Vrátíte se vy nebo vaši známí z nákupů s rukama plnýma igelitových tašek? Nejen že toto řešení neekologické, ale také značně nepraktické a ani náhodou nikterak estetické. Taška z umělé textílie s vlastní grafikou (fotografií/logem) může být řešením na všechny tyto potíže. Potisknout lze obě strany.

110 Kč s DPH
Koupit

Taška přes rameno s vlastním potiskem

Taška přes rameno přijde vhod ve všech chvílích, kdy není batoh prostě potřeba, ale přesto je nutnost mít něco, čím přenášet potřebné věci. A nejde o záležitost pouze praktickou! Navíc máte možnost si na klopu tašky nechat natisknout libovolný motiv.
od 240 Kč s DPH
Koupit

Velká brašna přes rameno 27x30

Velká brašna je vhodná na turistiku.
od 168 Kč s DPH
Koupit
Tašky jsou originálním a zároveň praktickým nosičem fotografií i informací. I běžná nákupní taška může být vtipným propagačním předmětem nebo dárkem, který bude vaše blízké provázet každý den. Naše stále se rozšiřující nabídka však zahrnuje i další sortiment na poptávku vhodný pro sportovní kluby a organizace. Kvalitní tašky ve velmi příznivých cenách vás nechají vyzkoušet zajímavé motivy, pro potisk může posloužit jakákoli fotografie – nejen osoby, ale i krajiny, domácích mazlíčků, oblíbených zvířat či jednoduchá i složitá loga a nápisy. Dětský batoh s fotkou udělá jistě velkou radost vašim nejmenším. Vaše děti budou pyšně chodit do školy i na výlety s originálním batohem. Darujte svým blízkým praktický dárek s osobním vzkazem.