Tašky a batohy s potiskem s fotkami

Batoh střední

Praktický batoh s možností umístit na klopu jakoukoli svou oblíbenou fotografii nebo grafiku. Díky tomu můžete vždy kreativně vyjádřit svůj styl, či propagovat svou firmu.
od 400
Koupit

Batoh velký

Velký prostorný batoh s mnoha postranními kapsami. Na klopu lze natisknout libovolnou grafiku. Tímto batohem určitě potěšíte jakéhokoli nadšeného turistu.
od 410
Koupit

Dětský batoh

Malý batoh, který ocení zejména děti. A pokud na něm objeví třeba svůj oblíbený filmový motiv nebo fotografii milovaného mazlíčka, je radost zaručená. 
399
Koupit

Dětský batoh mini růžový

Malý batůžek dovolí i těm nejmenším už mít své věci stále při sobě. Skvěle se hodí, pokud si chtějí vaše děti vzít na výlet malou svačinku. Navíc mohou mít svou oblíbenou věc (nebo zvířátko) i na batohu. 
od 300
Koupit

Koženková taška přes rameno

Stylová koženková taška přes rameno. Vhodným motivem potěšíte zejména teenagery.
347
Koupit

Malá brašna přes rameno 18x21

Tato brašna je vhodná pro každodenní nošení ven nebo na turistiku. Vejdou se do ní potřebné věci a je praktická.
od 140
Koupit

Nákupní taška 40x40 cm tisk A4

Vrátíte se vy nebo vaši známí z nákupů s rukama plnýma igelitových tašek? Nejen že toto řešení neekologické, ale také značně nepraktické a ani náhodou nikterak estetické. Taška z umělé textílie s vlastní grafikou (fotografií/logem) může být řešením na všechny tyto potíže. Potisknout lze obě strany.

110
Koupit

Taška přes rameno s vlastním potiskem

Taška přes rameno přijde vhod ve všech chvílích, kdy není batoh prostě potřeba, ale přesto je nutnost mít něco, čím přenášet potřebné věci. A nejde o záležitost pouze praktickou! Navíc máte možnost si na klopu tašky nechat natisknout libovolný motiv.
od 240
Koupit

Velká brašna přes rameno 27x30

Velká brašna je vhodná na turistiku.
od 168
Koupit
Tašky jsou originálním a zároveň praktickým nosičem fotografií i informací. I běžná nákupní taška může být vtipným propagačním předmětem nebo dárkem, který bude vaše blízké provázet každý den. Naše stále se rozšiřující nabídka však zahrnuje i další sortiment na poptávku vhodný pro sportovní kluby a organizace. Kvalitní tašky ve velmi příznivých cenách vás nechají vyzkoušet zajímavé motivy, pro potisk může posloužit jakákoli fotografie – nejen osoby, ale i krajiny, domácích mazlíčků, oblíbených zvířat či jednoduchá i složitá loga a nápisy. Dětský batoh s fotkou udělá jistě velkou radost vašim nejmenším. Vaše děti budou pyšně chodit do školy i na výlety s originálním batohem. Darujte svým blízkým praktický dárek s osobním vzkazem.