Tašky a batohy s potiskem s fotkami

Malá brašna přes rameno 18x21

Tato brašna je vhodná pro každodenní nošení ven nebo na turistiku. Vejdou se do ní potřebné věci a je praktická.
od 140
Koupit

Nákupní taška 40x40 cm tisk A4

Vrátíte se vy nebo vaši známí z nákupů s rukama plnýma igelitových tašek? Nejen že toto řešení neekologické, ale také značně nepraktické a ani náhodou nikterak estetické. Taška z umělé textílie s vlastní grafikou (fotografií/logem) může být řešením na všechny tyto potíže. Potisknout lze obě strany.

od 95
Koupit

Taška přes rameno s vlastním potiskem

Taška přes rameno přijde vhod ve všech chvílích, kdy není batoh prostě potřeba, ale přesto je nutnost mít něco, čím přenášet potřebné věci. A nejde o záležitost pouze praktickou! Navíc máte možnost si na klopu tašky nechat natisknout libovolný motiv.
od 240
Koupit

Velká brašna přes rameno 27x30

Velká brašna je vhodná na turistiku.
od 168
Koupit
Tašky jsou originálním a zároveň praktickým nosičem fotografií i informací. I běžná nákupní taška může být vtipným propagačním předmětem nebo dárkem, který bude vaše blízké provázet každý den. Naše stále se rozšiřující nabídka však zahrnuje i další sortiment na poptávku vhodný pro sportovní kluby a organizace. Kvalitní tašky ve velmi příznivých cenách vás nechají vyzkoušet zajímavé motivy, pro potisk může posloužit jakákoli fotografie – nejen osoby, ale i krajiny, domácích mazlíčků, oblíbených zvířat či jednoduchá i složitá loga a nápisy. Dětský batoh s fotkou udělá jistě velkou radost vašim nejmenším. Vaše děti budou pyšně chodit do školy i na výlety s originálním batohem. Darujte svým blízkým praktický dárek s osobním vzkazem.