Podložky s potiskem

Podložka pod myš

Praktický fotodárek, který vaše blízké potěší. Váš milovaný partner bude mít fotografii neustálen na očích kdykoliv usedne k počítači doma i v práci. Navíc je podložka i funkční a praktický dárek, což ocení zejména muži.
od 80
Koupit

Podtácky s vlastním potiskem /sada 10ks

Potěší celou rodinu, vhodné i jako reklamní předmět pro firmy a organizace.
Vyrábíme v libovolném množství, minimální odběr 10ks.
od 150
Koupit

Prostírání s vlastní fotografií A3

Vhodné nejen jako vkusné dekorační prostírání, ale i jako podložka dobře chrání váš povrch stolu od škrábanců.

Doporučujeme pro firemní zákazníky jako zajímavý reklamní předmět, kde můžete odprezentovat tématické firemní fotky s logem.

od 100
Koupit
Materiálem pro potištěné podtácky je kvalitní bíle lakovaná dřevovláknitá deska (MDF) o tloušťce 3,5 mm. Povrch je na rozdíl od klasického fotopapíru mírně hrubý, přesto zachovává přenášenou fotografii v plných barvách i detailech. Technologie tisku využívá sublimaci, která je odolná vůči mechanickému oděru i vlhkosti. Podložky s potiskem budou originálním dárkem pro vaše klienty, známé, ale potěšit můžete i vlastní rodinu. Oživte vaše stolování, udělejte si radost drobnostmi kolem sebe. Oblíbené fotografie z dovolené nebo důležitých událostí vás budou provázet každý den a budou milou vzpomínkou. Minimální počet odběru je 10 kusů, rádi vám ale připravíme jakkoli velkou zakázku.