Plechové krabičky s vlastním potiskem

Plechová krabička s pantem na pastilky 95x60x21mm

Dárková plechová krabička na pastilky s vlastním potiskem. Využití krabičky je jen na Vaší fantazii. Pro reklamní agentury a při odběru většího množství si zašlete poptávku.
od 112
Koupit

Plechová krabička ve tvaru srdce se samolepkou

Plechová krabička ve tvaru srdce je vhodná pro krásnou prezentaci a jako doplněk, dárku pro vašeho miláčka. Vhodná na bonbony, okvětní lístky apod.
180
Koupit

Svačinový box růžová

Svačinovou krabičkou jistě potěšíte každé dítě zejména když je krabička s potiskem například oblíbeného domácího mazlíčka
od 120
Koupit
Plechové krabičky s potiskem jsou velmi oblíbeným propagačním předmětem. Upozorněte na sebe své zákazníky originální krabičkou s lázeňskými oplatkami, pastilkami nebo bonbony. Technologie potisku je samolepka vytištěná na odolné lesklé samolepce. V případě realizace většího množství použijeme jiné technologie, jako je sítotisk, tampónový tisk, UV tisk nebo vinylové samolepky s laminací vhodné pro menší množství nebo při tisku v plné škále CMYK barev jako jsou fotografie. Motivem může být logo vaší společnosti, ale i organizovaná událost nebo produkt, který máte v plánu více propagovat. Nabídnout vám můžeme i plechové krabičky v mnoha tvarech ve tvaru srdce, kufříku a podobně, vhodnější jako osobní dárek pro vaše blízké.