Peněženky s vlastní fotkou

Džínsová peněženka s vlastní fotkou

Kvalitní a trendy peněženka s vlastním potiskem nejvíce potěší nejen maminky, ale i děti. Džínsový materiál dodá osobitý styl. Vejde se do kapsy a přitom není zapomenuto ani na kreditní karty.

od 250
Koupit

Koženková peněženka velká s fotografií

Kvalitní a trendy peněženka s vlastním potiskem nejvíce potěší nejen maminky, ale i děti. Koženková materiál dodá osobitý styl. Vejde se do kabelky a přitom není zapomenuto ani na kreditní karty.

od 300
Koupit
Oblíbenou novinkou jsou peněženky s fotkou. V naší nabídce můžete vybírat výrobky z umělé koženky nebo džínsoviny ve dvou velikostech. Peněženky jsou v základní tmavé barvě, která nechává dobře vyniknout zvolenému obrázku. Pro tisk využíváme sublimační voděodolný potisk. Přenesené barvy jsou v plné sytosti. Samotná technologie dodává obrázku velkou odolnost vůči mechanickému poškození, odření i otisku rukou. Motivem na peněžence může být fotografie vašich dětí, blízkých, ale použít můžete i oblíbenou fotografii krajiny nebo zvířete. Peněženky jsou také vhodným propagačním předmětem, využít můžete i logo vaší společnosti.