Klíčenky s fotkou

Luxusní kovová klíčenka s fotkou bude každodenní milou připomínkou vašich blízkých nebo přátel. Podle vašeho výběru připravíme fotografii pro uložení v klíčence ve tvaru obdélníková, oválná nebo ve tvaru srdce.

Foto klíčenka 30x40 mm

Plastová klíčenka ve tvaru obdélníku s vaší fotografií, nebo obrázkem, jménem apod. Velikost tiskové plochy je vhodná pro jednodušší motivy - hlava, logo, krátký text a pod. Klíčenka je oboustranná.

50 Kč s DPH
KoupitDetail

Kovová klíčenka - srdce

Kvalitní chirurgická ocel a špičkový tisk zaručí výjimečnou kvalitu a odolnost.
150 Kč s DPH
KoupitDetail

Kovová klíčenka - zdobené srdce

Chcete mít svou drahou polovičku stále při sobě? Tato krásná kovová klíčenka Vám to umožní! Kvalitní chirurgická ocel a špičkový tisk zaručí výjimečnou kvalitu a odolnost.
150 Kč s DPH
KoupitDetail

Obdélníková kovová klíčenka

Luxusní kovová klíčenka je skvělá ozdoba na klíče. Působí oproti plastovým klíčenkám mnohem exkluzivněji, a obdarovaný díky ní může mít fotografii stále u sebe. Vhodná na portréty nebo jednodušší grafiku.  
150 Kč s DPH
KoupitDetail

Oválná kovová klíčenka

Odolná klíčenka s jednostranným potiskem. Vhodná zejména pro portréty.
150 Kč s DPH
KoupitDetail

Univerzální klíčenka -otvírák, kleštičky a pilníček na nehty

Praktická multifunkční klíčenka zdobená fotografií kombinující otvírák, kleštičky a pilníček na nehty.
150 Kč s DPH
KoupitDetail

Fotokolíčenky

Základem výrobku je kvalitní chirurgická ocel a perfektní tisk. Klíčenky jsou vysoce odolné vůči mechanickému poškození i poškrábání. Pevné články brání nechtěnému vytržení. Zajímavou novinkou je praktická foto klíčenka, která kromě vkusně zpracovaného rámečku na fotografii kombinuje i otvírák, kleštičky a pilníček na nehty. Noste portrét svých dětí nebo obrázek svého partnera stále u sebe v originální podobě.