Foto hrnky s vlastní fotografií

Keramický hrnek bílý 150ml

Velmi oblíbený a praktický dárek. Hrneček s fotografií máte stále na očích. Díky své velikosti je velmi vhodný především pro děti. Navíc kdo má rád dárky nejen krásné ale i užitečné, je fotohrnek ideální volbou. Ucho a horní část hrnku jsou obarveny a mohou tak krásně ladit s barvou Vaší fotografie.

od 60
Koupit

Plechový smaltovaný hrnek bílý 300ml

Absolutní novinka na trhu. Tradiční smaltovaný hrnek. Hrneček s fotografií máte stále na očích. Navíc kdo má rád dárky nejen krásné ale i užitečné, je fotohrnek ideální volbou

od 87
Koupit

Keramický hrnek bílý 300ml

Velmi oblíbený a praktický dárek - či propagace firmy. Hrneček s fotografií, nebo logem máte stále na očích a je tak ideální volbou pokud chcete vykouzlit úsměv svým blízkým vždy, když si vychutnávají svůj oblíbený nápoj. Navíc kdo má rád dárky nejen krásné ale i užitečné, je fotohrnek ideální volbou.

od 50
Koupit

Celobarevný hrnek s okénkem 300ml

Tento hrnek je unikátní svou barvou - až na bílé okénko pro tisk je totiž celý černý nebo modrý. Umožní tak Vašim fotografiím (případně grafice) vyniknout zcela odlišným způsobem.  
od 72
Koupit

Keramický hrnek bílý 400ml

Opravdu VELKÝ  hrneček. Jistě potěší každého, kdo si rád vychutnává kávu nebo čaj ve větších doušcích. Hezký a praktický dárek - či vhodná propagace firmy. Hrneček s fotografií, nebo logem máte stále na očích a je tak ideální volbou pro nejen prezentaci vaší firmy, ale i Vaše blízké. Navíc kdo má rád dárky nejen krásné ale i užitečné, je foto hrnek ideální volbou.

od 63
Koupit

Celobarevný hrnek s okénkem 400ml

Tento hrnek je unikátní svou barvou - až na bílé okénko pro tisk je totiž celý černý nebo modrý. Umožní tak Vašim fotografiím (případně grafice) vyniknout zcela odlišným způsobem.  
od 105
Koupit

Keramický hrnek latte bílý 300ml

Velmi oblíbený a praktický dárek - či propagace firmy. Hrneček fotografií, nebo logem máte stále na očích a je tak ideální volbou pokud chcete vykouzlit úsměv svým blízkým vždy, když si vychutnávají svůj oblíbený nápoj. Tvar tohoto hrnku přímo vybízí k vychutnání kávových nápojů, jako například Caffe Latte, ale stejně dobře poslouží pro cokoli jiného. Navíc kdo má rád dárky nejen krásné ale i užitečné, je fotohrnek ideální volbou.

od 93
Koupit

Keramický hrnek latte bílý 400ml

Velmi oblíbený a praktický dárek - či propagace firmy. Tento VELKÝ hrneček s termosenzitivní vrstvou máte stále na očích a je tak ideální volbou pokud chcete vykouzlit úsměv svým blízkým vždy, když si vychutnávají svůj oblíbený nápoj. Tvar tohoto hrnku přímo vybízí k vychutnání kávových nápojů, jako například Caffe Latte, ale stejně dobře poslouží pro cokoli jiného. Navíc kdo má rád dárky nejen krásné ale i užitečné, je fotohrnek ideální volbou.

250
Koupit

Magický fotohrnek 300ml

Hrnek s termosenzitivní vrstvou učiní pití teplého nápoje kouzelným okamžikem. Teplý nápoj odhalí Vaší krásnou fotografii, která se jako kouzlem objeví vždy, když se rozhodnete vychutnat šálek ranní kávy či čaje.

od 125
Koupit

Magický fotohrnek latte 300ml

Kónický hrnek s termosenzitivní vrstvou učiní pití teplého nápoje kouzelným okamžikem. Teplý nápoj odhalí Vaší krásnou fotografii, která se jako kouzlem objeví vždy, když se rozhodnete vychutnat šálek ranní kávy či čaje.

od 200
Koupit

Keramický fotohrnek stříbrný 300ml

Krásný hrnek se speciální povrchovou úpravou vytvářející stříbrný třpytivý lesk. Vše natištěné na tomto hrnku získá nový život! Každá barva si díky neutrálnímu zabarvení zachová odstín, ale získá úžasný třpytivý efekt

250
Koupit

Keramický fotohrnek zlatý 300ml

Krásný hrnek se speciální povrchovou úpravou vytvářející zlatý třpytivý lesk. Nátisk na tomto hrnku vypadá velmi unikátně a neotřele. Je perfektní volbou pro jednodušší grafiku.

250
Koupit

Keramický korbel hranate ucho 500ml

Klasický keramický korbel, půllitr se stylovým hranatým uchem jistě ocení každý pivař. Tatínkovi, nebo kamarádům uděláte velkou radost originálním potiskem tématickou fotografií nebo logem oblíbeného sportovního klubu. Majitelé hospod a restaurací mohou logem nebo značkou dobře propagovat svůj podnik nebo událost.

250
Koupit

Keramický hrnek bílý 550ml

Opravdu VELKÝ  hrneček, nebo spíše  už hrnec? Jistě potěší každého, kdo si rád vychutnává kávu nebo čaj ve větších doušcích. Hezký a praktický dárek - či vhodná propagace firmy. Hrneček s fotografií, nebo logem máte stále na očích a je tak ideální volbou pro nejen prezentaci vaší firmy, ale i Vaše blízké. Navíc kdo má rád dárky nejen krásné ale i užitečné, je foto hrnek ideální volbou.

od 165
Koupit

Kovový nerezový termohrnek

Unikátní provedení hrnku v celokovové variantě působí při potištění velmi specifickým a jedinečným dojmem. Darujte svým blízkým něco, co určitě ještě nemají, a co zároveň neskončí v šuplíku. Černobílé fotografie zvěčněním na tomto hrnku získají naprosto nezapomenutelný vzhled.
250
Koupit

Oblíbené fotohrnky potěší

Keramika je velmi oblíbenou formou přetisku fotografie. Hrnek s fotografií vašich dětí, ale i zvířecích mazlíčků či vzpomínkou na společný výlet jsou vděčným dárkem i pozorností. V naší nabídce vám předkládáme nejen obvyklé bílé a černé provedení keramických hrnků s potiskem v několika velikostech a různých tvarech, ale i možnost potisku hrnků termosenzitivní vrstvou. Tato vrstva odhalí vaši fotografii až při zahřátí teplým nápojem. Může být tedy dvojnásobným překvapením. Velmi zajímavou možností je i potisk fotografie na korbely, které dodáváme v různých velikostech a z materiálu keramika či sklo. Novinkou jsou pak fotohrnky s povrchovou úpravou, která vytváří zlatý třpytivý lesk.