Pro zobrazení produktů zvolte jednu z kategorií zobrazených výše

Originální a osvědčené fotodárky

Fotodárky vám originálně připomenou důležité životní události. Zachytí vaší rodinu, děti, vnuky, ale i přátele nebo pracovní kolektiv. Věnujte chvíli času pro výběr vhodného nosiče vzpomínky a obdarujte své blízké. V našem e-shopu vám nabízíme oblíbené formy fotodárků i absolutní novinky:

- hrnky
- hodiny
- polštářky a textilní doplňky
- peněženky, tašky, batohy
- fotohry, puzzle, buttony, magnetky, sněžítka
- kameny, keramické dlaždice
- viněty

Často žádanými předměty pro přenesení fotografie jsou jistě hrnky. V naší nabídce vám dáváme na výběr ve velikosti, tvaru i materiálu hrnku. Nabízíme i atraktivní variantu s termosenzitivní vrstvou, která fotografii odkrývá až působením teplého nápoje. Nově jsme zařadili i pivní korbele. Polštářky a další textilní doplňky vám můžou posloužit jako originální dekorace. Naopak peněženky, tašky nebo batohy s fotografií vašich blízkých s vámi mohou denně cestovat a připomínat vám krásné chvíle.

Zajímavým dárkem jsou jistě buttony, puzzle, magnetky nebo sněžítka. Maličkost, která udělá upřímnou radost, může být díky skvělé ceně i dárkem jen pro pobavení.

Perfektní zhotovení

U všech fotodárků vždy dbáme o dokonalé nastavení digitálního tisku. Snažíme se nejlépe vystihnout a zachovat všechny barvy, ostrost, jas i vyvážený kontrast. Vždy také dbáme na kvalitní materiál nosiče, tak abychom vám mohli zaručit, že se přenesená fotografie stane hladkou součástí, s barevnou stálostí a odolností vůči UV záření. Přejeme si stejně jako vy, aby byl fotodárek originálním, profesionálně zhotoveným výrobkem, který bude vhodnou a trvalou dekorací. Přejeme si, aby se naše výrobky dostaly do běžného používání a navozovaly dobrou atmosféru každý den.

Osobní vzkaz

Připomínejte si chvíle dovolené u prosluněného moře, společně trávené chvíle doma, ale i veselé zážitky z výletu nebo společenské akce. Nebojte se vyzkoušet něco nového. U všech typů fotodárků vám zaručujeme kvalitní zpracování, skvělou cenu a úspěch při předání. Rádi vám s výběrem vhodného média nebo velikosti potištěné plochy poradíme.